Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego domu. Znakomite doradztwo, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze odpowiadał na nasze pytania i wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Dzięki jego pomocy udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie, przy minimalnym naszym udziale. Serdecznie polecamy.
A Pana, Panie Szymonie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za współpracę.
 
Data wpisu: 12 Lipiec 2019
Wpisane przez: Justyna i Patryk
Lublin
Polecam Pana Szymona konkretny rzeczowy sympatyczny człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.
 
Data wpisu: 09 Lipiec 2019
Wpisane przez: Kasia
Zamość
Pana Szymona polecił nam znajomy któremu Pan Szymon pomógł dostać kredyt . Nie żałujemy ponieważ człowiek wie co robi , pełen profesjonalizm, odbiera telefony nawet po godzinach swojej pracy-gdy nagle wpadło nam jakieś zapytanie. Dotrzymuje ustalonych terminów jednym słowem trzyma rękę na pulsie oraz kontroluje cały proces do podpisania umowy ostatecznej. Najważniejsze że potrafi wytłumaczyć wszystkie sprawy jak "chłop chłopu" doradzi oraz odradzi i nie używa języka prawniczego.


Tak naprawdę nie musieliśmy praktycznie nic robić ,oprócz dostarczenia mu dokumentów, całą reszta zajął się Pan Szymon.


Z naszej strony już poleciliśmy Szymona naszym 2-um znajomym Parom które myślą o kredycie.


My z kolei wrócimy jeżeli będziemy mieli coś do załatwienia i będzie potrzebna pomoc prawna. POLECAMY
 
Data wpisu: 26 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Grzegorz i Magdalena
:-), Zamość
Polecam Pana Szymona w 200% Jeśli chodzi o kredy to nie ma mu równego ???? Pełen profesjonalizm, doradztwo i fachowa pomoc. Krótko mówiąc odpowiedni człowiek ma odpowiednim miejscu.
 
Data wpisu: 14 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona- kompetentny, rzetelny i miły, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. W razie potrzeby bez wahania ponownie skorzystamy z Pana doradztwa.
 
Data wpisu: 04 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Aleksandra i Maciej
Witam.
Polecam współpracę z panem Szymonem. Obsługa jest profesjonalna, uzyskałam odpowiedzi na każde zadane pytanie, jest zaangażowanie i fachowe doradztwo w zalatwieniach dot. Kredytu .
 
Data wpisu: 30 Maj 2019
Wpisane przez: Ewelina
Witam, byłem bardzo sceptyczny co do pośredników do czasu kiedy zacząłem współprace z Szymonem Miąsikiem, powiem tylko tyle pełna profeska cały czas kontakt telefoniczny i wszystko się udało. Polecam z całego serca tego profesjonalistę jeśli ktoś chce mieć załatwiony kredyt szybko i sprawnie, chyba że sam rozpocznie wędrówkę po bankach i słuchania jaki to dany bank jest najlepszy a reszta beee.
 
Data wpisu: 15 Maj 2019
Wpisane przez: Jarosław
Zamość
Po współpracy z Panem Szymonem zmieniłam zdanie na temat formalności przy zakupie mieszkania! Z panem Szymonem formalności właściwie brak :) Dwa krótkie spotkania, same konkrety. Trzecie spotkanie w banku i po sprawie. Gorąco polecam! Pan Szymon Miąsik to profesjonalista w 100%! Dziękuję za współpracę ;)
 
Data wpisu: 07 Maj 2019
Wpisane przez: Nina
Wyrazy uznania i szacunku dla kredyty-zamosc.pl. na ręce Pana Szymona Miąsika. Współpraca z Panem Szymonem od samego początku nie budzila naszych obaw. Pełen profesjonalizm i zaangazowane pomogly w szybkim i sprawnym uzyskaniu kredytu. Rzetelna szczera i godna polecenia osoba.
 
Data wpisu: 04 Maj 2019
Wpisane przez: Jarek
., Zamość
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pana Szymona Miąsika, fachowe podejście do tematu, profesjonalizm, duża dyspozycyjność, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, cierpliwość, pomoc na każdym etapie, zwłaszcza gdy jest się "zielonym" w temacie brania kredytów, nieoceniona pomoc, dziękujemy i pozdrawiamy...
 
Data wpisu: 06 Kwiecień 2019
Wpisane przez: Dorota i Michał
Zamość
Polecam Pana Szymona Miąsik szybko sprawnie i rzetelna pomoc w doradztwie kredytu hipotecznego, uczciwa osoba którą polecamy.
 
Data wpisu: 31 Marzec 2019
Wpisane przez: Szymon
Polecamy Pana Szymona każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w to co robi, posiada wysoką kulturę osobistą i profesjonalne podejście do klienta. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to już nasz drugi kredyt hipoteczny uzyskany z jego pomocą, i jeśli zdecydujemy się kiedyś na kolejny bezzwłocznie udamy się do Pana Szymona :)
 
Data wpisu: 26 Marzec 2019
Wpisane przez: Carmen i Zbyszek
Zamość
Polecam usługi p. Szymona.
Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w trakcie załatwiania kredytu. Pan Szymon wszystkim się zajął, doskonała pomoc na każdym etapie.
Gorąco polecam.
 
Data wpisu: 24 Marzec 2019
Wpisane przez: Jadwiga
Polecam wszystkim Pana Szymona Miąsika, z jego strony otrzymałem pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Dodatkowo miałem bardzo dobry kontakt oraz doskonałą pomoc w wypełnieniu dokumentów.
 
Data wpisu: 24 Marzec 2019
Wpisane przez: Adrian
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą w swym fachu. Kompetentny, rzetelny, zorganizowany, zaangażowany w załatwianie formalności na każdym etapie, gotowy rozwiązać każdy problem w najbardziej korzystny dla klienta sposób, dyspozycyjny, kontaktowy, uczciwy, cierpliwy a przy tym otwarty i z poczuciem humoru ???? jeśli ktoś kiedyś powiedziałby mi, że tak moze wyglądać załatwianie kredytu nigdy bym nie uwierzyła. Polecam każdemu gorąco!
 
Data wpisu: 23 Marzec 2019
Wpisane przez: Dorota i Aleksander
Witam
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Pełen profesjonalizm, nie trzeba kilka razy donosić dokumentów. Skuteczny nawet w najtrudniejszych przypadkach. Potrafi w sposób cierpliwy wyjaśnić wszelkie zawiłości w umowach. Bardzo dziękujemy za pomoc.
 
Data wpisu: 15 Luty 2019
Wpisane przez: Monika i Andrzej
Pan Szymon jest wielkim profesjonalista bardzo mocno zaangażowany w swoja prace. Zawsze przygotowany do każdego spotkania. Jego ogromna cierpliwość i spokój okazał się niezbędny przy załatwianiu formalności. Dzięki niemu realizujemy swoje jedno z największych marzeń jakim jest budowa domu. Bardzo się cieszymy ze spotkaliśmy na naszej drodze takiego doradcę polecamy goraco
 
Data wpisu: 13 Luty 2019
Wpisane przez: Joanna i Daniel
Dołączamy się do zadowolonych klientów Pana Szymona Miąsika. Bezproblemowy kontakt telefoniczny, Pan Szymon zawsze jest do dyspozycji Klienta nawet bez względu na przeziębienie :) Na pierwszej rozmowie od razu dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zostały omówione i wyjaśnione wszystkie szczegóły. Wypełnienie dokumentów odbywało się szybko i sprawnie, jak również "po ludzku" zostały wyjaśnione wszystkie kwestie prawne. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 05 Luty 2019
Wpisane przez: Kasia i Wiktor
Zamość
Pan Szymon jest osobą do której należy bez obaw udać się w pierwszej kolejności, zgodnie z opinią pełen profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy. Oczywiście z czystym sumieniem polecamy Pana Szymona. Dziękujemy
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2019
Wpisane przez: Dawid i Marta
Polecamy Pana Szymona Miąsika, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Świetny kontakt i szybkie załatwienie sprawy. Doskonała pomoc w wypełnieniu dokumentów i na każdym etapie.
 
Data wpisu: 22 Styczeń 2019
Wpisane przez: Marcin i Marta
Zamość
Polecamy Pana Szymona Miąsika
Pan Szymon jest profesjonalnym, sumiennym i bardzo zaangażowanym doradcą kredytowym.
Bardzo dobry kontakt,szybkie rozwiązywanie napotkanych w trakcie starań o kredyt problemów również takich które wydają się nie do rozwiązania :)
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta -po prostu odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.
Na pewno jeszcze do Pana wrócimy,
Dziękujemy za fachową pomoc i jeszcze raz polecamy.
Joanna i Adam
 
Data wpisu: 10 Styczeń 2019
Wpisane przez: Joanna i Adam
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które miedzy innymi posiada pan SZYMON MIĄSIK. Myślę, że kto zna współpracę z panem Szymonem wie, że jest ich o wiele więcej, jeśli ktoś podobnie jak jak i mój mąż stara się o kredyt hipoteczny to bardzo polecam pana Szymona. Spotkania w sprawie kredytu przebiegały bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze a rozmowy były konkretne i zrozumiałe. Kontakt do pana Szymona dostaliśmy z polecenia znajomych a to oznacza, że wiele osób korzysta z pomocy tego Pana:)
Dziękujemy bardzo!
 
Data wpisu: 03 Grudzień 2018
Wpisane przez: Agata
Polecam usługi p. Szymona - pełne zaangażowanie i doświadczenie pozwoliły na szybkie załatwienie kredytu na mieszkanie. Z czystym sumieniem rekomenduję świadczone przez Niego usługi.
 
Data wpisu: 13 Listopad 2018
Wpisane przez: Piotr
Krasnobród
Polecam kredyty-zamosc.pl. Dziękujemy panu Szymonowi za pozytywne i szybkie załatwienie kredytu.
 
Data wpisu: 01 Listopad 2018
Wpisane przez: Marcin
Polecam pana Szymona,pełen profesjonalizm i szybkość działania .Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.
 
Data wpisu: 01 Listopad 2018
Wpisane przez: Marcin
Krasnystaw
Polecam Pana Szymona Miąsika. Bardzo kompetentny i profesjonalny. Nie wyobrażam sobie zalatwienia tych wszystkich formalności kredytowych bez pomocy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 31 Październik 2018
Wpisane przez: Magda
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Szymona Miąsika. Jest osoba, którą wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością, słownością. Szanuje i stara się spełnić oczekiwania klienta. Indywidualnie dostosowuje ofertę i sposób jej skutecznego sfinalizowania, mając na uwadze potrzeby i potrzeby klienta. Zawsze udzieli odpowiedzi na pytania, wyjaśni wątpliwości oraz poinformuje o koniecznych do przeprowadzenia czynności. Pan Szymon Miąsik posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagającego klienta, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. Osoba z którą dobrze i warto się dogadać.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !!!
Piotr
 
Data wpisu: 23 Październik 2018
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Polecamy Pana Szymona Miąsika.
Bardzo kompetentny, skuteczny i szybki w działaniu. Przy Jego pomocy szybko i sprawnie załatwilismy formalnosci związane z kredytem hipotecznym. Pan Szymon ma bardzo dużą wiedzę i doswiadczenie, potrafi znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, był obecny z nami w banku podczas podpisywania umowy kredytowej.
Panie Szymonie bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, jestesmy bardzo zadowoleni z Pana usług.
 
Data wpisu: 29 Wrzesień 2018
Wpisane przez: Monika i Jacek
Miączyn
Polecam Pana Szymona, pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Wszystkim się zajął, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, był z nami także w banku przy podpisaniu umowy. Kontaktował się z nami również po umowie, aby sprawdzić czy wszystkie formalności są załatwiane poprawnie i w terminie. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm!
 
Data wpisu: 26 Wrzesień 2018
Wpisane przez: Anna
Zamość
Pan SZYMON to bardzo kompetentny i profesjonalny doradzca finansowy. Wspolpraca byla bardzo przyjmna i przebiegla bez zadnych komplikacji,byl zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Goraco poleam wszytskim ktorzy szukaja osoby ktora pomoze im uzyskac kredyt w sposob sprawny, szybki i bez zadnych problemow.Dziekujemy.
 
Data wpisu: 23 Wrzesień 2018
Wpisane przez: piotr
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, któremu również pomagał w kredycie hipotecznym Wykazał się pełnym profesjonalizmem i wytłumaczył wszelkie zawiłości umowy. Wszystko sam załatwił, my tylko podpisaliśmy umowę w banku, w czym także on uczestniczył. Sumienny i bardzo zaangażowany w trakcie załatwiania i podpisywania umowy kredytowej. Szczerze polecamy Pana Szymona. Pozdarawiam.
 
Data wpisu: 20 Sierpień 2018
Wpisane przez: piotr
Pełen profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Szczerze polecamy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 11 Sierpień 2018
Wpisane przez: Iwona i Zbigniew
Zamość
Pana Szymona Miąsika znamy nie od dziś - niezmiennie pomocny, skuteczny, elastyczny i szybki w działaniu.
Z jego nieodzowną pomocą zaoszczędziliśmy dużo czasu, bo to Pan Szymon w 99% przejął na siebie "wszelki załatwienia".
Profesjonalista na dodatek zawsze w nienagannym stroju biznesowym.
Osiągnęliśmy dzięki Panu Szymonowi swój cel kredytowy.
Kto chce sprawnie i bezboleśnie załatwić kredyt niech nie marnuje czasu i energii - tylko zda się na Pana Szymona, a nie zawiedzie się na 100 %.
 
Data wpisu: 09 Sierpień 2018
Wpisane przez: Joanna i Łukasz
Zamość


Zapisz swoje referencje (po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość