Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą na stanowisku ekspert finansowy
w zakresie kredytów hipotecznych i funduszy inwestycyjnych.

Zadania:

kolko  pozyskiwanie nowych klientów,
kolko  prowadzenie spotkań handlowych,
kolko  opracowywanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta,
kolko  dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

kolko  min. roczne doświadczenie w branży finansowej,
kolko  nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta,
kolko  łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
kolko  bardzo dobra organizacja własnej pracy,
kolko  umiejętność pracy w zespole,
kolko  wyższe wykształcenie
kolko  niekaralność
kolko  wysoka kultura osobista
kolko  chęć rozwoju zawodowego
kolko  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

kolko  umowę o współpracę,
kolko  profesjonalne, bezpłatne szkolenia
kolko  możliwość rozwoju zawodowego
kolko  elastyczny czas pracy
kolko  szeroką ofertę bankową

Już dziś zostań ekspertem finansowym.

Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość