Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Bardzo polecam. Pan Szymon nawet o późnej porze, odbiera wiadomości i rozwiązuje problemy. Profesjonalna, miła , godna zaufania robota . Dziękuję bardzo ?
 
Data wpisu: 28 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Wioletta
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą godnym polecenia. Specjalista w szerokim spektrum kredytów, a przy tym osoba kontaktowa budząca zaufanie. Doradztwo kredytowe Pana Szymona jest zawsze najkorzystniejszą ofertą na rynku i można mu zupełnie zaufać.
 
Data wpisu: 27 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Jolanta
Zamość
Do Pana Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych i był to bardzo dobry wybór. Dzięki Panu Szymonowi wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie . Elastyczne godziny pracy i,indywidualne podejście i kontakt o każdej porze to bardzo duży atut. Dziękuję bardzo za wszystko i serdecznie polecamy.
 
Data wpisu: 14 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Monika i Artur
Klienci, Tomaszów lubelski
Jeśli chodzi o Pana Szymona z czystym sumieniem możemy go nazwać bardzo dobrym profesjonalistą w swoim fachu. Pan Szymon bardzo nam pomógł i od razu wiedział w jaki sposób znaleźć i dobrać najbardziej korzystną ofertę kredytową. Kontakt z Panem Szymonem jest bardzo elastyczny, jest on praktycznie stałe dostępny pod telefonem i na pewno znajdzie czas dla każdego. Uważamy, że można mu zaufać i powierzyć swoje sprawy, z całego serca polecamy Pana Szymona i bardzo dziękujemy mu za współpracę.
 
Data wpisu: 08 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Arek i Asia
Tomaszów Lubelski
Świetny kontakt, na każde pytanie Pan Szymon udzielił wyczerpującej i rzeczowej odpowiedzi. Cała masa porad, uwag, nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Ogromna wiedza praktyczna. Od początku do końca rzetelna opieka, która przypominała prowadzenie za rękę.
 
Data wpisu: 14 Marzec 2023
Wpisane przez: Paweł
Bardzo polecam Pana Szymona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybkie załatwienie sprawy, w każdej chwili służy pomocą. Polecam z czystym sumieniem!
 
Data wpisu: 03 Luty 2023
Wpisane przez: Kamil
Zamość
Polecam pana Szymon. Proces przebiegł sprawnie i szybko. Pan Szymon jest bardzo pomocny, wyjaśniał każdą wątpliwość.
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2023
Wpisane przez: Magda
Klientka, Zamosc
Serdecznie polecam współprace z Panem Szymonem.
Jest to człowiek bardzo kompetentny, dokładny i pomocny. Ma ogromną wiedzę w swojej branży i jest świetnym doradcą.
Mimo braku czasu z mojej strony oraz zerowego doświadczenia z kredytami - Pan Szymon pomógł mi we wszystkim od początku do końca. Doradził bank oraz wyjaśnił na czym wszystko polega. Informował o każdym etapie i sugerował co w danym momencie powinnam zrobić.
Nie wyobrażam sobie tego procesu przejść samodzielnie, dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Szymonowi za tak wspaniała, rzetelną i sprawną obsługę.
 
Data wpisu: 18 Styczeń 2023
Wpisane przez: Margareta
Warszawa
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Rzeczowe i jasne wytłumaczenie spraw niekoniecznie prostych dla zwykłego śmiertelnika. Bardzo szybkie załatwienie sprawy. Polecamy Pana Szymona z czystą odpowiedzialnością.
 
Data wpisu: 28 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Joanna I Wojciech
Joanna i Wojciech, Zamość
Do Pana Szymona trafiłam z polecenia znajomych. Już od pierwszych minut naszej rozmowy wiedziałam, że mam do czynienia z człowiekiem w pełni profesjonalnym oraz posiadającym ogromną wiedzę na temat kredytów. Ogromnym plusem naszej współpracy było to, że Pan Szymon zajął się praktycznie wszystkim sam, bez mojego zbytniego zaangażowania, dzięki czemu oszczędziłam sobie wielu nerwów. Serdecznie polecam współpracę z tym Panem
 
Data wpisu: 02 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Dorota
Zamość
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Szymona, jego zaangażowanie sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale. Rzetelny i profesjonalny stosunek do prowadzonych działań sprawił, że wniosek kredytowy dostosowany do naszych potrzeb został rozpatrzony pozytywnie w spodziewanym terminie…. TO IDEALNY DORADCA!!!! PANIE SZYMONIE DZIĘKUJEMY.....
 
Data wpisu: 17 Sierpień 2022
Wpisane przez: Referencje
Agnieszka, Radek, Zamość
Serdecznie POLECAMY Szymona Miąsika . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szymek już drugi raz pomógł nam podczas procesu i wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego. Zawsze pomocny i kompetentny?? Polecamy z czystym sumieniem ?
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Dominika i Paweł
Zamość
Pan Szymon, to osoba, która ma wielką wiedzę i kompetencje. Korzystamy z jego usług od wielu lat. I także tym razem bardzo nam pomógł przy załatwianiu formalności związanych z kredytem.

Polecamy Go każdej osobie, która chce szybko i bezproblemowo zwiąć kredyt.

Dziękujemy jeszcze raz!!
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Justyna i Michał
Referencje dla tego gościa hmm dla Pana Szymona Miąsika nie trzeba referencji gościu zna się na swojej robocie, inni mogą się od niego uczyć .....
 
Data wpisu: 28 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Kredyt
Mieszkaniec miasta, Zamość
Bardzo polecam współpracę z Panem Szymonem. bardzo dobry kontakt, cierpliwość, pomoc na każdym etapie wszelkich formalności oraz przede wszystkim bardzo dobrze dobrana oferta finansowa do moich potrzeb.
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Paweł
Szopinek
Serdecznie polecamy Pana Szymona!
Profesjonalista w każdym calu. Rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości. Dziękujemy Panie Szymonie za pomoc, w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.
 
Data wpisu: 15 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Katarzyna i Sebastian
Kasia, Kolonia Sitno
Bardzo polecam Pana Szymona.
Miły kontakt, wszystko załatwione sprawnie i profesjonalnie. Wszystko doradzi i podpowie. Zdecydowanie POLECAM
 
Data wpisu: 12 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Ernest
Zamość
Szymon to najlepszy spec od kredytów nie ma sobie równych. Dziękuję Ci Szymon za to że tak szybko dostaliśmy kredyt. Pozdrawiam Monika
 
Data wpisu: 20 Maj 2022
Wpisane przez: Monika
Zamość
Rzetelne doradztwo i trzymanie ręki na pulsie na każdym etapie - od wstępnego rozeznania możliwości kredytowania, przez kompletację dokumentów, złożenie wniosku - aż po decyzję pozytywną dla klienta. Bardzo udana, w pełni profesjonalna i kompetentna współpraca. Szczerze polecamy wszystkim, którym zależy na efekcie końcowym i merytorycznej obsłudze bez zbędnego czarowania, konkretnie i na temat.
 
Data wpisu: 28 Kwiecień 2022
Wpisane przez: Magdalena i Piotr
Zamość
Pan Szymon - odpowiedni człowiek na właściwym miejscu!!!! Krótko i na temat. Polecam z całego serca - wszystko wytłumaczy, rozwieje wszelkie wątpliwości, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i doprowadzi do sukcesu. Dzięki Niemu udało Nam się uzyskać kredyt w bardzo krótkim czasie.
 
Data wpisu: 04 Kwiecień 2022
Wpisane przez: Opis
Eliza Misiuda-Wywrocka, Tomaszów Lubelski 8
Pan Szymon profesjonalnie przedstawił nam najlepsze oferty dostępnych dla nas kredytów. Po czym pomógł skompletować i wypełnić wszelkie formalności z uzyskaniem tego kredytu.
Pomaga we wszystkim od A-Z. Z całego serca polecamy!!!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2022
Wpisane przez: Ania i Łukasz
Szopinek
Serdecznie polecamy Pana Szymona. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wielkie doświadczenie. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę. Bardzo duża cierpiwosc i determinacja w dążeniu do celu. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH !!!
 
Data wpisu: 01 Marzec 2022
Wpisane przez: Karolina i Sylwek
Zamość
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Szymonem. Już drugi raz korzystaliśmy z jego usług i jesteśmy w pełni zadowoleni. Sami nie dalibyśmy rady z załatwieniem tylu formalności. Nie dość, że Pan Szymon wybiera najlepsze oferty, to jeszcze rozpisuje i wyjaśnia kolejne kroki, które trzeba podjąć, bu uzyskać kredyt. Ponadto, terminy niemożliwe zalatwia od ręki (na cuda trzeba chwilę poczekać). Można na niego liczyć na każdym etapie realizacji kredytu. Cierpliwie tlumaczy niezrozumiały bankowy język i wyjaśnia jakie kolejne kroki podjąć. Nie wyobrażam sobie kredytu bez pomocy Pana Szymona. Polecam każdemu, a zwłaszcza osobom, które nie mają pewności czy kredyt to coś dla nich. Pan Szymon na pewno pomoże.
 
Data wpisu: 27 Luty 2022
Wpisane przez: Karolina
Zamość
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Szymonem. Nie tylko pomógł nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę kredytową ale też dzięki jego zaangażowaniu w cały proces wszystko zostało załatwione szybko i bezproblemowo. W dodatku w bardzo miłej atmosferze :)
Naprawdę polecam, z Panem Szymonem kredyty nawet w tych trudnych czasach nie są takie straszne
 
Data wpisu: 10 Luty 2022
Wpisane przez: Rafał i Jagoda
Bodaczów
Polecam Pana Szymona w 100%. Pomimo trudnej sytuacji w uzyskaniu kredytu i wielu komplikacji na poszczególnych etapach wykazywał się ogromną cierpliwością i rzetelnie instruował co należy zrobić. Fachowo i profesjonalnie.
 
Data wpisu: 08 Luty 2022
Wpisane przez: Krystian
Jarosław
Profesjonalizm, wysokie kompetencje, OGROMNE zaangażowanie w sprawę klientów. Pan Szymon "za rękę" prowadzi przez zagmatwany świat finansów i pożyczek. Wszystko ogarnia. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
 
Data wpisu: 01 Luty 2022
Wpisane przez: Marcin Andrzejewski
Zamość
W 100% polecam współpracę z Panem Szymonem- pełen profesjonalizm na etapie przygotowania ofert różnych banķów, pomoc w doborze odpowiedniej. Bardzo dobry kontakt zarówno na etapie formalności jak i po podpisaniu umowy. Po prawie 3 latach od podpisania umowy dalej świetny kontakt z doradcą w sprawie ubezpieczeń i nadpłat. Polecam z całego serca.
 
Data wpisu: 16 Styczeń 2022
Wpisane przez: Magdalena
Zamość
Serdecznie polecamy usługi firmy Kredyty-Zamość. Pomimo kilku zawirowań dzięki profesjonalizmowi Pana Szymona kredyt został przyznany, choć nasza sytuacja nie była łatwa. Patrząc na nasz przykład, myśle, ze Pan Szymon podoła każdemu wyzwaniu!
 
Data wpisu: 15 Styczeń 2022
Wpisane przez: Wioletta i Kamil
Zamość
Ogromnie polecamy współpracę z Panem Szymonem. Dzięki Niemu mamy swoje wymarzone mieszkanie. Zaangażowanie i pomoc na każdym etapie kredytu. Na wszystkie nurtujące nas pytanie (a było ich wiele) Pan Szymon odpowiadał bardzo cierpliwie i z pełnym profesjonalizmem. Będziemy polecać każdemu, zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 14 Styczeń 2022
Wpisane przez: Kamila i Mateusz
Zamość
Z całego serca polecam Pana Szymona! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cierpliwie odpowiadał na niekończące się pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dzięki niemu buduje się już wymarzony domek. Jeszcze raz dziękuje
 
Data wpisu: 03 Styczeń 2022
Wpisane przez: Patrycja
Zamość
Z całego serca dziękuję i polecam Pana Szymona! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki Panu Szymonowi bardzo szybko i bezproblemowo uzyskaliśmy kredyt na budowę domu. Stały kontakt, odpowiedzi na każde pytania. Bez wątpienia expert w tym co robi- solidny, sumienny! Będę polecać dalej!
 
Data wpisu: 29 Grudzień 2021
Wpisane przez: Angelika
Angelika, Zamość
Polecam wszystkim. Profesjonalne podejście a co najważniejsze pomoc na każdym etapie. Pełne zaangażowanie od początku do końca, dzięki wielu wskazówkom udało się dopiąć wszystko za przysłowiowym „jednym zamachem”. Z czysty sumieniem polecamy każdemu kto jeszcze się zastanawia .
 
Data wpisu: 20 Grudzień 2021
Wpisane przez: Ewelina i Sebastian
Zamosc
Polecamy usługi doradztwa pana Szymona. Z zaangażowaniem doprowadził do podpisania umowy kredytowej.
 
Data wpisu: 18 Grudzień 2021
Wpisane przez: Paweł i Monika
Zamość

<< Start      Poprzednia      1 2 3 4 5 6 7      Następna      Ostatnia >>

Strona 1 z 7


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość